Kamena kuća u naselju Prčanj Na prodaju Kotor, Crna Gora
- Kuća/Vila
- 149 m2
- 3
- 2
- R518
Opis nekretnine
Nekretnina na prodaju u Crnoj Gori - Izuzetna kamena kuća na odličnoj lokaciji, svega 20 metara od mora, u mirnom naselju Prčanj, Kotor. Udaljena je oko 3km od Starog grada i oko 10km od internacionalnog aerodroma u Tivtu.
Ova kamena kuća je tipičnog bokeškog izgleda i stara je nekoliko vjekova. Prostire se na 3 nivoa, a osim toga ima i potkrovlje. U suterenu kuće je prostor od 60m2 koji može poslužiti kao konoba; na drugom nivou nalazi se dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, ostava i velika terasa pod lozom; na trećem nivou su dvije spavaće sobe, kuhinja, kupatilo i barokni balkon sa pogledom na more i planine.
Na placu oko kuće se nalazi bunar i ima mjesta za parkiranje dva vozila. Osim toga, kuća posjeduje svoju pontu sa vezom za barku.
Lokacija kuće je idealna, kako za odmor tako i za život tokom cijele godine, jer se u njenoj blizini nalazi sva neophodna infrastruktura - osnovna škola i vrtić, pošta, mnoštvo restorana i manjih hotela, prodavnica, velikih i malih plaža, od kojih se jedna nalazi ispred kuće.
Kuća je udobno ušuškana, tiho je i mirno čak i u špicu sezone, a ipak je blizu centra i važnih dešavanja.
Kuća ima i odlične mogućnosti za izdavanje tokom ljetnje sezone.
Da biste saznali više informacija o ovoj nekretnini ili zakazali razgledanje, molimo da nas kontaktirate na info@dreammontenegro.com.
Više detalja o nekretnini
- Svrha: Prodaja
- Sobe: 3
- Kupatila: 2
- Tip nekretnine: Kuća/Vila
- Status: Završeno
- Namješteno: Namješteno
- Površina nekretnine: 149 m2
- Površina placa: 591 m2
- Parking: Da
- Prva linija do mora: Ne
- Pogled na more: Da
- Regija: Kotorska
- Grad/mjesto: Kotor
Cijena: €250,000
Broj spavaćih soba | 3 |
Broj kupatila | 2 |
Tip nekretnine | Kuća/Vila |
Broj spratova | 3 |
Površina nekretnine | 149 m2 |
Površina placa | 591 m2 |
Parking: | Da |
Pogled na more: | Da |
Dokumenti | PDF brošura |
Cijena | €250,000 |